Literaire thrillers

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Het zwarte dossier | Max van Olden
Paperback | Nederlands | 2020  

Met Het zwarte dossier levert Max van Olden een Nederlandse thriller af van topniveau. Wat begon als een gewone werkdag eindigt in een strijd op leven...  Meer

In vrije val | Corine Hartman
Paperback | Nederlands | 2020  

Faye van Laar krijgt de mogelijkheid een eigen leven te leiden, los van de psychiatrische inrichting Groot Loenen. Vol enthousiasme begint ze aan het opknappen...  Meer

Verzwegen | Karin Slaughter
Paperback | Nederlands | 2020  

'Opnieuw levert de bestsellerauteur een nagelbijtend spannend boek af.' - De TelegraafEen jonge vrouw wordt op brute wijze aangevallen en voor dood achtergelaten....  Meer

De troonopvolger | Donna Leon
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Je weet dat ik er niet van hou om me met dingen te bemoeien die mij niet aangaan.’ Met dezewoorden begint conte Falier zijn verzoek aan commissario...  Meer

Perfecte prooi | Helen Fields
Paperback | Nederlands | 2020  

In Perfecte prooi van Helen Fields, het vervolg op Perfecte resten, gaan inspecteurs Luc Callanach en Ava Turner achter een moordenaar aan die zijn slachtoffers...  Meer

Het veilige huis | Anna Downes
Paperback | Nederlands | 2020  

Emily gaat als nanny aan de slag op een Frans landgoed. Ze leidt er een luxeleven maar onder de idylle gaan gevaarlijke geheimen schuil en als zij daar...  Meer

Strandslag | Linda van Rijn
Paperback | Nederlands | 2020  

De grote droom van Gijs en Daniëlle komt uit: een eigen vakantiehuisje op Texel. Ze kunnen hun geluk niet op. Tot opeens een vreemde bezoeker voor de...  Meer

De offers | Jeroen Windmeijer
Paperback | Nederlands | 2020  

Jeroen Windmeijer opent in deze weergaloze thriller de anders zo gesloten wereld van de Boliviaanse hoogvlakten. In een gesloten gemeenschap in de...  Meer

Bonuskind | Saskia Noort
Paperback | Nederlands | 2020  

De nieuwe thriller van Saskia Noort, hét boek van komende zomer!  Meer

Duizend duivels | Frank Goldammer
Paperback | Nederlands | 2020  

Voor de liefhebbers van Robert Harris en Philip Kerr  Meer

Verloren | Nicci French
Paperback | Nederlands | 2020  

Verloren van Nicci French is een beklemmende pageturner over de verdwijning van een tienermeisje op een eiland.  Meer

Veenbrand | Karin Fossum
Paperback | Nederlands | 2020  

Veenbrand van Karin Fossum, de Noorse Queen of Crime, is een thriller van Scandinavische topkwaliteit. Overtuigend, fijngevoelig en spannend.  Meer

De shining | Stephen King
Paperback | Nederlands | 2020  

Dwarsligger 666 is De Shining van Stephen King.De Shining is waarschijnlijk Stephen Kings beroemdste boek, en werd onvergetelijk verfilmd door Stanley...  Meer

Gebroken | Don Winslow
Paperback | Nederlands | 2020  

Menselijk, eerlijk en bruut. In Gebroken verenigt Don Winslow de belangrijkste thema's binnen de misdaad –corruptie, wraak, rechtvaardigheid, verlies,...  Meer

Het Petrusmysterie | Jeroen Windmeijer
Paperback | Nederlands | 2020  

In Het Petrusmysterie van Jeroen Windmeijer ontstaan er hardnekkige geruchten wanneer er bij opgravingen in Leiden een spectaculair Romeins viziermasker...  Meer

Nieuwe buren | Saskia Noort
Paperback | Nederlands | 2020  

Nieuwe buren van Saskia Noort is een adembenemend spannende en provocerende thriller over seks en liefde, en over drang naar vrijheid - maar ook over de...  Meer

De verbouwing | Saskia Noort
Paperback | Nederlands | 2020  

In De verbouwing van bestseller thrillerauteur Saskia Noort manoeuvreert hoofdpersoon Mathilde zich in een zodanig chantabele positie dat er geen uitweg...  Meer

De kinderen van het klooster | Sandrine Destombes
Paperback | Nederlands | 2020  

In het kleine dorpje Crest staat al sinds mensenheugenis een klooster dat alleen door vrouwen wordt bewoond. Als de jonge politieagent Benoit daar vlakbij...  Meer

Dag en nacht | Romy Hausmann
Paperback | Nederlands | 2020  

 Hij wil controle.Hij neemt controle.Hij houdt controle.Lena is al veertien jaar spoorloos verdwenen. Tot haar ouders plots het verlossende bericht...  Meer

De munt van Judea | Kefah Allush
Paperback | Nederlands | 2020  

Gabriel Davids krijgt een mysterieus e-mailbericht dat verwijst naar zijn Palestijnse vader, die dertig jaar geleden spoorloos is verdwenen. Het bericht...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine