Young Adult

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Paperback | Nederlands | 2020  

De grootste YA-serie ooit is terug! Bij alle reserveringen tot 1 juni ontvang je de hardcover voor de prijs van de paperback! (€ 20,99 i.p.v. €...  Meer

The Great Godden | Rosoff Meg Rosoff
Paperback | Engels | 2020  

Everyone talks about falling in love like it's the most miraculous, life-changing thing in the world. Something happens, they say, and you know ...That's...  Meer

Burn Our Bodies Down | Power, Rory
Paperback | Engels | 2020  

From the author of the New York Times bestseller Wilder Girls comes a new twisty thriller about a girl whose past has always been a mystery--until she...  Meer

Sprakeloos | Dorien Mombaerts
Paperback | Nederlands | 2020  

SPRAKELOOS - YOUNG ADULT ROMANdeel 1 van de Sensi-trilogieWAAR HOOR JIJ THUIS?‘Therapie zal helpen,’ zeiden ze.Allemaal onzin, niets helpt!Er zal nooit...  Meer

Koud als sneeuw | Gena Showalter
Paperback | Nederlands | 2020  

De zestienjarige Everly Morrow heeft er geen flauw idee van dat ze een sprookjesprinses is, tot ze ineens met spiegels blijkt te kunnen communiceren. Ze...  Meer

Cinder & Ella | Kelly Oram
Paperback | Nederlands | 2020  

Als haar moeder verongelukt moet Ella bij haar vader en zijn nieuwe gezin wonen. Ella mist haar moeder en haar blogvriend Cinder. Wat ze niet weet is dat...  Meer

Weersta me | Tahereh Mafi
Paperback | Nederlands | 2020  

Juliette is iedereen kwijt. Na haar vrij rampzalig verlopen periode als opperbevelhebber is ze ontvoerd en bevindt ze zich ergens op een basis ver van...  Meer

De naamloze koningin | Rebecca McLaughlin
Paperback | Nederlands | 2020  

Iedereen verwachtte dat de dochter van de koning troonopvolgster zou zijn. Niemand had gedacht dat ík het werd.Op zich ook wel logisch, want wie ben ik...  Meer

Verbonden | Suzanne Roelofs
Paperback | Nederlands | 2020  

De wereld is vergaan. Oorlogen en atoombommen hebben alles verwoest. Het is bovengronds niet veilig. Althans, dat is wat de kinderen leren op school.Abigail...  Meer

Vonnis | Sanne De Bock
Paperback | Nederlands | 2020  

Lang geleden was Aera één groot, welvarend koninkrijk. Gebeurtenissen die niemand zich tegenwoordig nog kan herinneren, leidden echter tot een radicale...  Meer

Weg van jou | Sophie Jansen
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Het leukste van mijn tijd op de middelbare school’, dat is wat er over de Romereis wordt gezegd. Juul, Fenna en Sam zijn een dag voor vertrek dan...  Meer

De nieuweling | Taran Matharu
Paperback | Nederlands | 2020  

Eerste deel van de succesvolle Summoner-serie — voor fans van Harry Potter, Percy Jackson en PokémonSmidsleerling Fletcher ontdekt per ongeluk...  Meer

Bijna echt | Lisa van Campenhout
Paperback | Nederlands | 2020  

'Ik ben echt helemaal ondersteboven van dit boek. Het is fantastisch.' Lisette JonkmanBrenda weet hoe het is om onzichtbaar te zijn, geen vrienden te hebben...  Meer

Iron Sisters Forever | Tracy Banghart
Paperback | Nederlands | 2020  

Spannend los te lezen vervolg op Iron Sisters. YA-roman over twee zussen, een kroonprins en een wereld die ze moeten veranderen, maar tegen welke prijs?  Meer

The Good Girls | Sara Shepard
Paperback | Nederlands | 2020  

Voor alle fans van Pretty Little Liars: het vervolg op The Perfectionists!  Meer

Again Again | E. Lockhart
Paperback | Engels | 2020  

In this novel full of surprises from the New York Times bestselling author of We Were Liars and Genuine Fraud, E. Lockhart ups the ante with an inventive...  Meer

Supernerd | Emmy van Ruijven
Paperback | Nederlands | 2020  

Julian kijkt Rosie met een frons aan. Dan zucht hij diep. ‘Neem haar mee. Het is te gevaarlijk hier te blijven, want ze kunnen terugkomen.’ ‘Ho ho...  Meer

The Perfectionists | Sara Shepard
Paperback | Nederlands | 2020  

The Perfectionists nu in een nieuwe editie  Meer

Verlies me. Niet. | Laura Kneidl
Paperback | Nederlands | 2020  

'Verlies me. Niet.' is de zenuwslopende ontknoping van Laura Kneidls tweeluik over Sage en Luca.  Meer

De beminde | Kiera Cass
Paperback | Nederlands | 2020  

Het langverwachte nieuwe boek van Selection-auteur Kiera CassMet mooi vormgegeven kaart met quote in de eerste oplage!Hollis Brite is opgegroeid in Keresken...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine