Literaire thrillers

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Dood in opdracht | Eric Oosthoek
Paperback | Nederlands | 2020  

Severyn & Govaert: een serie misdaadromans van nú, gebaseerd op waargebeurde zaken. De strijd tegen de misdaad van binnenuit.  Meer

Het laatste leven | Peter Mohlin
Paperback | Nederlands | 2020  

Winnaar Zweedse Crimetime Award voor beste thrillerdebuut van het jaar!Scandinavische crime met internationale allure, voor lezers van Jo Nesbø, Stieg...  Meer

Hel op aarde | Mariska Noordeloos
Paperback | Nederlands | 2020  

Haar schoonheid, haar ogen en haar rode haren, zijn zowel haar kracht als haar zwakte. Mercedes van de Ploeg staat vanaf haar kinderjaren dag in dag uit...  Meer

Meisje zonder leugens | Michael Robotham
Paperback | Nederlands | 2020  

Zolang ze zwijgt is ze veilig  Meer

Bèta | Tomas Ross
Paperback | Nederlands | 2020  

Angstaanjagende thriller over een dodelijk virus  Meer

Bevroren goud | Cilla Börjlind
Paperback | Nederlands | 2020  

De zesde Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van SPRINGVLOED. Topkwaliteit uit Zweden.  Meer

De straf die ze verdient | Elizabeth George
Paperback | Nederlands | 2020  

De burgers van het Engelse stadje Ludlow zijn diep geschokt als de plaatselijke diaken beschuldigd wordt van een ernstig misdrijf en gearresteerd wordt....  Meer

Het Pilgrim Fathers complot | Jeroen Windmeijer
Paperback | Nederlands | 2020  

Zes moorden, drie continenten, een wereldwijde cultus en een verborgen manuscript Het anders zo rustige Leiden schrikt op wanneer de voorzitter van de...  Meer

Sneeuwspoor | Rudy Morren
Paperback | Nederlands | 2020  

Oog om oog, tand om tand. Is iedereen in staat tot moord?  Meer

Paperback | Nederlands | 2020  

Laat de kinderen tot mij komen van Gunnar Staalesen is een Scandinavische thriller en een deel uit de Varg Veum-serie dat los is te lezen.  Meer

De weigeraar | Ian McGuire
Paperback | Nederlands | 2020  

Een historische thriller voor de fans van Peaky Blinders  Meer

De vrouw met het dodenmasker | Mads Peder Nordbo
Paperback | Nederlands | 2020  

De vrouw met het dodenmasker van Mads Peder Nordbo is bloedstollend spannend: een ijzingwekkende Arctische thriller! Eerder verschenen van deze auteur...  Meer

Sluit alle deuren | Riley Sager
Paperback | Nederlands | 2020  

Sluit alle deuren is de nieuwste thriller van Riley Sager, bekend van De laatste meisjes en Mijn laatste leugen. Spannend van begin tot eind.  Meer

Winter in Madrid | C.J. Sansom
Paperback | Nederlands | 2020  

Najaar 1940, de Spaanse Burgeroorlog is voorbij. Madrid ligt in puin, de nazi’s rukken op. Spanje heeft zich neutraal verklaard maar Franco koestert...  Meer

De fatale etappe | Hans van Hartevelt
Paperback | Nederlands | 2020  

In De fatale etappe staat Miguel Muñoz – een van de broers van een identieke tweeling – op het punt om na de Ronde van Italië en de Ronde van Frankrijk...  Meer

Huivering LP | Bernard Minier
Paperback | Nederlands | 2020  

Een reeks onverklaarbare moorden zet het Franse universiteitsstadje Marsac op zijn kop. Een dode professor, een verbrande Zweedse kunstenaar en een door...  Meer

De dans van de tulpen | Ibon Martín
Paperback | Nederlands | 2020  

De trein verlaat het Baskische dorpje op een van de mooiste routes langs slaperige stadjes en een vredig landschap. Santi, de machinist, wordt bruut uit...  Meer

Gebroken | Kate Hamer
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Een boek dat je niet kunt wegleggen. Prachtig geschreven en onvoorspelbaar, ik moest mezelf tegenhouden om niet naar het eind te racen.’...  Meer

De moordclub (op donderdag) | Richard Osman
Paperback | Nederlands | 2020  

Een hilarische Britse whodunit met vier bejaarde speurneuzen  Meer

Het duister | Amy Engel
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Met meer twists dan je kunt tellen doet deze fascinerende thriller je twijfelen aan alles.’ Cosmopolitan Soms zijn de antwoorden...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine