Vertaalde literatuur

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Paperback | Nederlands | 2020  

Hartverscheurende roman van bestsellerauteur Ruta Sepetys ten tijde van de Spaanse burgeroorlog. Over identiteit, een onmogelijke liefde en de tragiek...  Meer

Paperback | Nederlands | 2020  

Nightingale Way – Romantische nachten is het achtste deel in de heerlijke, sexy serie van Samantha Young. Voor de lezers van E.L. James, Jennifer Probst...  Meer

Nieuw begin | RaeAnne Thayne
Paperback | Nederlands | 2020  

Fysiotherapeute Evie Blanchard merkt dat ze haar werk na een tragische gebeurtenis niet meer kan opbrengen. Ze verhuist naar het kleine plaatsje Hope’s...  Meer

Dromen in de ochtendzon | Sarah Morgan
Paperback | Nederlands | 2020  

Als schrijfster van Ask a Girl, een van de populairste liefdesadviesblogs in New York, beschouwt Molly zichzelf als een expert in relaties – andermans...  Meer

Een glimp van jou | Holly Miller
Paperback | Nederlands | 2020  

Zou jij voor liefde kiezen als je weet hoe het afloopt?Joel is bang voor de liefde en laat niets of niemand te dichtbij komen. Callie werkt in de plaatselijke...  Meer

Achter de wolken | Susan Wiggs
Paperback | Nederlands | 2020  

Daisy Bellamy prijst zichzelf gelukkig: ze heeft een prachtige zoon van vier en een bloeiende zaak als huwelijksfotograaf. Toch ontbreekt er nog één...  Meer

Paperback | Nederlands | 2020  

Prachtige historische roman, voor fans van De boekendief en De boekbinder  Meer

Alsof het voorbij is | Julian Barnes
Paperback | Nederlands | 2020  

Het meermaals bekroonde 'Alsof het voorbij is' is een feilloze schets van een man op leeftijd, die terugkijkend op zijn leven wordt geteisterd door gevoelens...  Meer

De zondagen van Jean Dézert | Jean de La Ville de Mirmont
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Je zou bijna denken dat Jean de La Ville een nieuwe mystificatie van Arnon Grunberg is. Vanaf de eerste regels was ik in zijn ban.’– Alle Lansu...  Meer

Weg naar huis | Yaa Gyasi
Paperback | Nederlands | 2020  

Twee halfzussen, Effia en Esi, groeien apart van elkaar op in het achttiende-eeuwse Ghana. Effia wordt uitgehuwelijkt aan een Engelsman,om vervolgens in...  Meer

Paperback | Nederlands | 2020  

Prequel serie Glazen troon met gratis opbergbox voor de hele serie  Meer

Het verhaal van Genji II | Murasaki Shikibu
Paperback | Nederlands | 2020  

Na enkele serieuze tegenslagen is de keizerszoon Genji in triomf teruggekeerd aan het hof, waar hij alles in het werk stelt om de machtigste man van het...  Meer

Eindelijk thuis | Lynn Austin
Paperback | Nederlands | 2020  

Een historische roman over drie Zweedse zusjes die naar de Verenigde Staten vertrekken om daar een nieuwe toekomst op te bouwen.  Meer

Het huis van mijn moeder | Lynn Austin
Paperback | Nederlands | 2020  

Een meeslepende familiesaga over vier generaties vrouwen, elk op zoek naar een beter bestaan dan dat van hun moeder.  Meer

Paperback | Nederlands | 2020  

'Een slaapsteler!' - Boekverkopersteam van De Wereld Draait Door‘Een ongekend spannend boek.’ - NRC Handelsblad'Een ouderwets leesavontuur.' - Het...  Meer

Het huis met de spiegels | Cristina Caboni
Paperback | Nederlands | 2020  

De prachtige villa in Positano is de enige plek die Milena haar thuis kan noemen. Ze groeide erin op en kent er elk hoekje, van de majestueuze ingang met...  Meer

Narziss en Goldmund | Hermann Hesse
Paperback | Nederlands | 2020  

Narziss en Goldmund is een van de beste en meest geliefde romans van de Duitse schrijver Hermann Hesse. De filosofische roman gaat over deconfrontatie...  Meer

De Steppewolf | Hermann Hesse
Paperback | Nederlands | 2020  

De Steppewolf is het symbool voor de figuur Harry Haller, die als een wrede wolf eenzaam door de steppe van deze wereld doolt, ertegen in opstand komt,...  Meer

Circe | Madeline Miller
Paperback | Nederlands | 2020  

Madeline Miller brengt in Circe de oudheid sprankelend tot leven in dit betoverende verhaal van goden en helden, magie en monsters, overleven en transformatie.  Meer

Het feest | Elizabeth Day
Paperback | Nederlands | 2020  

Het feest van Elizabeth Day is een roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment.  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine